Up In The Air

22. july 2013 at 1:32 | Cherry |  Jednorázovky (SasuSaku)
Takže dneska tu moc nebudu ,tak si tohle užijte a KOMENTY lidi KOMENTY! :) to mě povzbudí!

(Podle písně uvedené pod nadpisem)

Up In The Air


Zelené oči svítící ve tmě.Jen ty oči a tma.Nic víc.Šumění listů a vůně noci.V ulicích ticho.Všichni spí.Nikdo neví co se děje ani je to nezajímá.Jen jedna dívka v noci nespí.Ví že to musí udělat.

Vím že to musím udělat.Už tady není nic co by mně tu mohlo nadále držet.Nic a nikdo.Moje dlouhé růžové vlasy vlály ve větru a já se dívala na svou rodnou zemi z hlav našich Hokagů.Už nikdy víc se sem nevrátím ,tím jsem si jistá.Všichni koho jsem milovala jsou buď mrtví nebo oděšli, vydali se na jinou cestu a minulost nechali za sebou.Už nikdy se sem nevrátili.Zvedla jsem se a pomalu a ladně odkráčela do lesa a tím přešla hranici mezi Konohou a jiným světem.Teď už do Konohy nepatřím.Necítila jsem vůbec nic.Nic.Lítost,strach,smutek,štěstí.. nic.Nic ve mně nebylo.Molje duše byla prázdná, moje srdce je prázdné.Já jsem prázdná schránka.Ještě se ale dám použít.K jednomu.

Vydala jsem se do jednoho úkrytu.Všude samý nájemní vrazy a ninjové.Když jsem se rozhlédla okolo ,viděla jsem že tu bylo velmi málo dívek.Asi tak deset.Přijali mě mezi sebe a začali jsme.Trénovali mě.

Každým novým dnem ,ať už byl jakýkoliv jsem se stávala silnější.Každou noc jsem si sliboval že už HO nebudu milovat.Zbavím se všech citů k těm které mám aspoň trochu ráda a uzavřu se do sebe.Nebudu cítit nic.Nechci cítit nic.

Po nějaké době jsem se stala lepší.Uběhlo pár let.Od té doby co jsem měla čtrnáct a rohodla se že překročím les a půjdu jinou steskou, jsem se stala jiná.Jsem jiný člověk.Nová Haruno Sakura je silnější,necití bolest,nemá city a dělá to co jí poručí její pán.Vybrala jsem si stesku která je plná bolesti a smutku pro okolí ,ale já to necítím.Jsem jako kostka ledu s několika kapkami krve.

Uběhly čtyři roky a já dovršila osmnácti let.Bylo mi jedno jestli je to důležitý den ,který mám oslavit se svými nejblížšími.Nemohla jsem.Tak jsem to oslavila jako bezcitná-mrcha Haruno Sakura.Zabila jsem pár lidí a vypařila se.
Tohle dělám už nějakou dobu a nikdy mi to nevadilo.Osmnáctka pro mě něco znamená ,ale ne zas tak moc.Můj šéf mi k osmnáctinám dal nový meč.Krásný.Lehký a když jsem ho držela měla jsem pocit že jsem vážně silná a že můžu všechno.

Víte všechno má svůj začátek že?Ale také konec.Stalo se to o čtyři roky později.Bylo to 16/Dubna/2017.To jsem umřela.Jednou jsem si řekla že můj život už nemá smysl.Dosáhla jsem všeho co jsem chtěla.Nehtěla jsem se usadit,vzít se a mít rodinu.Chtěla jsem si zkusit žít jako někdo kdo nic necítí,nic nemá, ale je silný.To jsem splnila ,teď bylo na čase umřít.Byla to plánovaná smrt.Nechal jsem se zabít záměrně a povedlo se to dokonale.Vypadalo to jako zabití.Přesně tak to mělo být.


Na můj pohřeb přišlo pět lidí.Naruto,Sasuke,Hinata,Ino a babča Tsunade.Aspoň pro někoho jsm něco znamenala a ikdyž jsem byla mrtvá vážila jsem si toho že zrovna tito lidé přišli na můj pohřeb.V pekle jsem se usmívala ,celou dobu...Bylo mi všechno jedno.
--------------------------------------------------
POZOR!: Tohle jsem právě teď dopsla.Srala jsem se s tím hodinu.Než jsem si vypočítala kdy co se stane a kdy ji bude tolik a tolik...Geh.Tohle máte na dnešek (Pondělí).Velmi krátká jednorázovka o Sakuře.Miluju tu písničku a tak jsm si řekla že týhle jednorázovce hodím právě tento název.Dneska v Pondělí tu nebudu.Jedu s taťků pracovat.Pomáhám mu dávat lišty,skládat skříně,malovat zdi u tety ,která si s manželem koupila rodiný domeček (čekají dvě děti).To víte její manžel musí pracovat a ona když je těhotná a má tak debilních zedniků ,tak jí jdeme pomoct.Teď toho je hodně v naší rodině.Další teta se zřejmě bude rozvádět.Nesmím nic víc říct, protože by to někdo mohl pochopit špatně a navíc jsem to slíbila takže psst.Heh to je už 1:33.Doprdele měla bych jít spát ,ale půjdu psát.Mě se ták nechce... ;'(.
U jednorázovky "Mise odhalení" jste se teda moc nevyznamenali.Moji miláškové mi tam jako vždy napsali komentáře a já jsem vám za to moc vděčná!Posouvá mě to kupředu ,ale zase mě mrzí že komentuje tak málo lidí.Snad jednou si moji knihu jednou v budoucnu koupíte.Hodlám jí napsat.Dost vykecávání ,jinak tu budete trčet dlouho.Mějte se a já tu asi usnu :D > P.S <
 

2 people judged this article.

Comments

1 Liliane Sarah Fric Liliane Sarah Fric | Web | 22. july 2013 at 16:41 | React

Nádherná jednorázovka! Trochu jsem se divila, že na pohřeb přišel i Sasuke, kvůli kterému se vlastně tak trochu i vydala na tuto cestu. 8-)

2 Kata-chan Kata-chan | Web | 22. july 2013 at 23:41 | React

Odpovídám - neboj, vir to není ;D To většinou hlásí počítač u pdf-ka i mně, mám Google Chrom. Už stahuju z uložto cizí soubory dlouho a žádný vir tam není ;) Počítač je jen na PDFka obezřetnější :) Ale já vir v compu nemám :D

3 naruto-vs-sasuke naruto-vs-sasuke | Web | 23. july 2013 at 0:14 | React

no jo tie designy su uplne jednoduche su robene už davno a na rychlo .. kedže ich je vela tak ich postupne davam novy design sa nerobil už ani nepamtam :D .. inač to pozadie :D :D

4 sasusakurosedimitriskolanoci sasusakurosedimitriskolanoci | Web | 26. july 2013 at 10:17 | React

Páni smutné ale krásné :)

5 ToraRafu ToraRafu | Web | 26. july 2013 at 21:24 | React

Abych řekla pravdu, moc jsem to nepochopila. :-? Je to hezky napsané, ale chybí mi tak trošku pointa a vysvětlení. Na začátku je napsáno, že všichni její nejbližší jsou mrtví nebo se vydali na jinou cestu, ale na konci jsou vlastně všichni ti "důležití" na jejím pohřbu...
A taky, třeba to s tím trénováním. Chtělo by to vysvětlit, kdo ji teda trénuje a s kým odejde a hlavně-proč. ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama