HOBIT : Neočekávaná cesta

7. may 2013 at 23:13 | Cherry |  Filmy ONLINE
Zítra byste mohli očekávat Keimusho Part Two.Snažím se, snažím...Ale nějak mám poslední dobou hodně co opravovat jak ve škole tak i ve svých povídkách...Takže se snažím :)
Takže aby to tady nestálo ,máte tady recenzi na HOBITA + bonuussseček :D
Pro shlédnutí se musíte registrovat/přihlásit!

HOBIT: neočekávaná cesta!
Doporučuji shlédnout!
-BONUUUUSSSS :D

RECENZE:
Film sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě. Cílem cesty je si znovu nárokovat ztracené trpasličí království Erebor. Bilba nečekaně osloví čaroděj Gandalf Šedý, díky kterému se ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Cesta do divočiny vede přes tajemné země, kde se to hemží zlobry, skřety a kouzelníky. Ačkoliv cíl jejich výpravy - Osamělá hora, leží na Východě, musí projít nejdříve jeskynním systémem, kde Bilbo potká někoho, kdo mu navždy změní život…Gluma. Skromný Bilbo Pytlík pak sám s Glumem na břehu podzemního jezera objeví nejen hloubku lstivosti a odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten "miláška", který má nečekané a užitečné možnosti... Jednoduchý zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže zatím ani tušit. ZDROJ: Rajfilmy.cz (Hellvideo.cz)

SHLÉDNI TU

ČAS : 2H 49MIN 37SEK
DÍVÁKŮ : 4 616
ZAŘAZENÍ : Dobrodružný,Drama,Bojovný,Fantasy (Podle internetových stránek)
HODNOCENÍ : 5/5
Pokud máte nějaké dotazy,komentáře, nebo co se dá v recenzi vylepšit napište do komentů :)
A jak se VÁM film líbil?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Palačinka-chan Palačinka-chan | Web | 8. may 2013 at 18:28 | React

Ahoj ^^ Hele tady Minako... :) Mám nový blog,tamten jsem zrušila...Můžeš se na něj podívat a můžem znovu spřátelit ^^ http://palacinka-anime-world.blog.cz/

2 Baby Baby | 9. may 2013 at 10:08 | React

Tenhle film miluju! :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama