Fry-Fra-Fro-ťáky :D

14. may 2013 at 21:37 | Cherry |  Blah Blah Blah
čtěte jen na vlastní nebezpečí :D


Takže jsem úplně v prdeli.Celé moje emoce ,jsou v prdeli.Nevím co mám dělat složila jsem poetický (?) článek ,který je věnován mému bývalému BBF.Sereš mě a chtěla bych tě nenávidět.Jenže vím že tě nenavídět nedokážu ,protože tě mám pořád ráda.

Jinak proč nazev Fry-Fra-Fro-ťáky :D?Jedu do mě nezmámého městav ČR.Orientační dny, přesněji.Netěším se tam ,tak hrozně se mi tam nechce ,víte jak máme debilní třídu?Ano jsme super ,ale pokud jde o aktivity tohoto typu...Jsme hrozní.Právě mám už zbaleno ,teď už jenom okoupat se ,přichystat se emocionálně a může se jet.Nevím jak to zvládnu ,když mám ve škole problémy s dvěma největšíma...jsou to krávy!Bez nich by byla celá třída lepší!Vážně!Na tom bychom se shodly všichni.Jsou tak falešné...Až je mi z nich blbě.Jelikož jsem dobrá duše ,všechno si beru k srdci.Nenávidím to ,ale ještě víc nenávidím sebe za to že je neumím nenávidět.

Středa až Pátek ~ NIC TU NEBUDE :(.Pracuju a pracuju bolí mě oči a ruce ,ale dělám to pro vás.Moc mi nepomáháte ,protože jen jeden komentář? ~ Jsem zklamaná.Ano nepřidávám pravidelně ,ale takhle mě trestat?Řekněte mi že nejsem dobrá a nemám na to psát ,protože jinak mě to bude užírat ještě dlouho.Takže co uděláte?

Ták co?Lidi komentujte ty tři dny.A dočktáe se dalšího dílu Keimusho/Napište kterou chcete!.
Hoyla! -_-" ;(
 

1 person judged this article.

Comments

1 Yuki Yuki | Web | 16. may 2013 at 16:49 | React

Jo jak tak koukám mám měla si náročnej výlet co? Tak si odpočiň :)

2 Katty Katty | 17. may 2013 at 21:22 | React

:) rozhodně piš dál :)
Keimusho x3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama