Ladíme - Recenze (Comming Up!)

11. march 2013 at 20:58 | Cherry |  Povídka -Ladíme!
Seznamte se s novou povídkou.Ale nebojte se Rebelka ještě nekončí!To teda ne!Budu jí pořád psát!Budu se snažit přidávat za den 1 díl Ladíme a 1 díl Rebelky.
COMMING UP!

Napsala jsem vám rychle nějakou Recenzi ,tak snad to pochopíte.
A snad ten obrázek nepřesahuje celou stránku -_-"

RECENZE!:
Ladí neladí, vadí nevadí. Vcelku banální vysokoškolská variace na High School Musical, s tím rozdílem, že postavy mají dvojnásobné IQ, trojnásobný hlasový rozsah a smysl pro humor. Když dva dělají totéž, není to totéž.

Sakura Haruno sní o povolání dýdžejky největšího kalibru. Jistě si dokážete představit výraz obličeje jejího ambiciózního otce, když Sakura neústupně bojuje za splnění svého snu.Otec zuří, ale na vášeň své dcery je krátký.
Osud udělá čáru přes rozpočet i těm nejzarytějším tvrdohlavcům, kteří jdou nekompromisně za svým cílem.Sakura nastoupí na novou školu, kde pozná velice kontroverzní sbor zpívající studentek. A jak se říká, že hudba spojí nespojitelné, zde nespojitelné tedy velmi rozličné povahy dívek (barbíny, sexuální náruživky, drsné asociálky) spojuje láska k soutěžnímu sborovému zpívání. Ale pozor! - bez hudby. Hudbu si vytváří svými hlasy.

Právě mezi Sakurou a Ino pomalu, ale jistě klíčí rivalita. Rozdíl mezi jejich povahami i v přístupu ke zpěvu a sboru je znatelný od samého začátku.Sakura je nespoutaná rebelka, která ráda objevuje nové, mixuje a vytváří.Ino si hraje na někoho, kým není a navíc se tváří, že vyznává střední konzervativní proud. Jde jí hlavně o vítězství v prestižním klání školních hudebních skupin. Jak to celé dopadne?Tak to si počkejte!

Žánr:
!Komedie ,Hudební,Romantický!
-------------------------
Tak co?Líbí?Doufám ,že budete s touto novou povídkou spokojeni a že budete pilně komentovat.
Nejsou komentáře - není inspirace ani chuť psát!
Název "Ladíme" jsem si půjčila od filmu který se jmenuje "Ladíme!"
Moc se mi to líbí a tak jsem si pujčila název.
Komentáře / Hvězdyčky / Like
 

2 people judged this article.

Poll

Těšíte se na "Ladíme!" ?

Ano 66.7% (12)
Ne 33.3% (6)

Comments

1 Kata-chan Kata-chan | Web | 11. march 2013 at 21:37 | React

Hudební jo? :D High School Musical? :D Těším se a začnu to číst od začátku, ale doufám, že tam nebudou ohrané hádky mezi dívkami...ty mě totiž trošku nudí n.n" Ale jsem zvědavá, s čím přijdeš ;3

2 itasaku15 itasaku15 | Web | 12. march 2013 at 6:32 | React

Vyzerá to zaujímavo už sa teším na prvý diel.

3 Baby Baby | 12. march 2013 at 11:54 | React

Yey už se na to těším :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama