Fairy Tail (ONLINE)

10. march 2013 at 13:17 | Cherry |  Anime ONLINE
Pfuu ,potřebuju si odpočinout od psaní!
Tady máte menší recenzi o Fairy Tail.
English Subbed English Subbed
WHIT ENGLISH TITLES!

Lucy je 17 letá holka, která chce být dobrým mágem.Jednou při návštěvě města Harujion, potká Natsu.Ale Natsu není jen obyčejný kluk, je členem skupiny kam chce právě Lucy patřit :Fairy Tail.

CHARACTERS:
Natsu Dragneel
Natsu Dragneel
- Natsua vychovával a učil drak Igneel. Když mu bylo asi 8 let, Igneel ho opustil. Od té doby ho Natsu pořád hledá. Natsu je ohnivý Drakobijec, pár měsíců potom, co ho opustil Igneel se přidal k Fairy Tail. Nikdy se s Grayem moc nemuseli, vždy se jen mlátili. Jediný, kdo ty dva dokázal od sebe odtrhnout a ukáznit je, je Erza Scarlet. Natsu dovedl do Fairy Tail Lucy. Se kterou také vytvořil tým. Poté se přidali Erza Scarlet a Gray Fullbuster. Natsu nesnáší dopravní prostředky, je mu vždy hrozně zlet, trpí kinetózou. Po Natsově boku hodně často můžete vidět Happyho, který umí lítat. Z letu s Happym Natsuovi není zle, takže ho nepovažuje za dopravní prostředek. Happy je s Natsuem už hodně dlouho. Když byl Natsu malý, našel vejce, o kterém si myslel že je dračí, tak si ho vzal k sobě. Po nějakém čase, se z vejce vylíhl Happy.

Lucy Heartfilia
Lucy Heartfilia
- Lucy utekla z domova, chtěla se totiž stát plnohodnotným mágem. Vždy se chtěla dostat do Fairy Tail, jenže nevěříla že jse tam může dostat jen tak. Jednoho dne, Lucy zachránil Natsu před kouzlem, které donutilo ostatní se do vás zamilovat. Natsu přivedl Lucy do Fairy Tail. Lucy je hvězdný mág, používá hvězdné duchy k boji, a bojuje s nimi po boku. Lucy je střeštěná, lehce naivní, důvěřivá dívka. Tvoří tým s Natsuem, Grayem, Erzou a Happym

Erza Scarlet
Erza Scarlet
- Erza Scarlet je považována za nejsilnější ženu ve Fairy Tail. Jako jediná (později i Lucy) dokáže zabránit Natsuovi a Grayovi v jejich bojích. Erza měla těžké dětství, musela stavět s ostatními kamarády nebeskou věž. Nebeská věž, měla sloužit k probuzení Zarefa, nejsilnějšího mága. Při stavbě Nebeské věže se seznámila s mnoha dětmi a s Gerardem, který jí dal příjmění Scarlet

Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
- Gray se objevil poprvé v 2 díle, Fairy Tail. Učil se u Ul, kde se taky naučil používat ledovou magii. Odtud taky pochází jeho zvyk, sundávat si vždy triko. Vlastně Gray celkově nesnáší oblečení. Nejdříve plnil mise sám. Poté se přidal do týmu s Natsuem, Lucy, Erzou a Happym. Učitelka Graye umřela, když na jejich vesnici zaútočilo monstrum. Obětovala se tím že ho zapečetila do obrovského ledovce. Společně s Grayem se učil od Ul i Lyon.
+ SPOILER +
.Když byl Gray malý Deliora, démon, mu zabil rodiče a zničil celou jejich vesnici. Šel Gray do učení k Ul, která ho spolu s Lyonem naučila ledové magii. Gray se učil ledovou magii pouze proto, aby se mohl jednoho dne pomstít Delioře za smrt rodičů. Od Ul se naučil také to, že se pořád svléká. Když se Deliora vyskytla v městě vydal se ji Gray zabít. Jelikož byl Gray v té době ještě malý, tak samozřejmě neměl šanci na vítězství. Ul a Lyon se ho tedy vydali zachránit. Deliora byla však příliš silná a ani Ul jí nedokázala porazit. Proto ji sama sebou zapečetila (použila Iced Shell, který zaepčetí démona, ale na oplátku musí být její tělo zničeno). Byla to jediná možnost, jak ji zastavit. Lyon byl v tu dobu v bezvědomí a když se probral, Grey mu na Ulinino přání řekl, že zemřela. Lyon se na něj rozzlobil a dal mu Ulinu smrt za vinu. Od té doby ho nesnášel a jejich cesty se rozešli. Gray vyhledal cech Fairy Tail aby se zeptal mistra, zda nějak jde, aby se Ul vrátila zpátky do svého těla. Ten mu ale řekl, že to není možné. Od té doby se stává mágem z Fairy Tailu. V cechu postupně potká Natsua, Lucy a ostatní. Natsu a Gray pořád spolu bojují, ale přesto spolu chodí na mise. Na jedné misi se znovu setká tváří v tvář s Lyonem, který chce rozpustit lacrimu, kterou ze sebe udělala Ul, když zapečetila Delioru. Chce si tím dokázat něco jako to, že je silnější než Ul, protože jemu se ji podaří zničit. Grey mu řekne celou pravdu o Ul a co se stane, když Delioru vypustí. Nakonec Lyona porazí a díky Uině moci nebude moct Deliora způsobit žádné velké potíže. K Fairy Tailu se mezitím přidá i Juvia, která je beznadějně zamilovaná do Greye. On však její lásku neopětuje

Happy
Happy
- Happy je modrá kočka, která umí létat. Je vždy po boku Natsua, se kterým, také tvoří tým, společně s Lucy, Grayem a Erzou. Happy miluje ryby. Je také hodně zapomětlivý a často říká "Aye sir!". Má hrozně rád Lucy, ale ještě radši ji štve. Často, když Lucy někdo pochválí, nebo je s Lokim, rád jí říká "Milujeeee tě!". Nejradši z týmu má rád Natsua a Lucy. Happy dokáže unést jednoho člověka, asi nejčastěji nosí Natsua.

Wendy Marvell
Wendy Marvell
-Když Wendy přišla o Grandine, byla ještě hodně malá. Při hledání své učitelky se jí podařilo najít modrovlasého poutníka jménem Jellal, ve skutečnosti to byl ale Mystogan. Mystoganovi se jí zželelo a nechal ji putovat s ním. Musel pro ni krást jídlo, ale stejně ji dlouhou dobu neopustil. Dokonce malé Wendy slíbil, že s ní zůstane napořád. Osud tomu však nechtěl a proto ji, z určitému důvodu, Mystogan svěřil do péče Roubaulovi, který žil nedaleko. Roubaul později kvůli Wendy vytvořil cech, jehož členové byly pouhé iluze.

Wendy se poprvé objevuje při založení Světelné aliance mezi Cait Shelter, Fairy Tail, Blue Pegasus a Lamia Scale. Je jedinou zástupkyní Cait Shelter. Všichni byli překvapeni, že Cait Shelter na tak nebezpečnou misi poslal jenom malou dívku, ale Wendy si myslela, že jí odepisují. Proto všem řekla, že i když neovládá útočnou magii, tak přeci jen může být užitečná.

Později při bitvě byla Wendy odvlečena temnými mágy. Jejich mistr Brain jí přikázal oživit jednoho muže, kterého potřebují, aby našli Nirvanu - ničivou magii, která mění světlo na temnotu. A protože toho 'mrtvého' Wendy znala z dětství a zachránil ji i život, rozhodla se ho nakonec přivést zpět k životu. Avšak kvůli využití moc magie najednou, omdlí. Jellal však nesplnil Brainovo očekávání, nýbrž jej napadl a poté kamsi odešel. Wendy je nakonec odtamtud zachráněna Natsuem.
Jakmile se probudí v bezpečí, vyléčí ještě Erzu z předchozího souboje a pak už jen pomáhá alianci se zastavením Nirvany.

Carla si však uvědomí, že Nirvana, gigantické město na šesti nohou a zároveň mocná magie, nejspíše směřuje k jejímu a Wendyinýmu cechu. Pomocí Archivu zjistí jak Nirvanu vypnout a rozdělí si lacrimy, které musí každý z nich zničit. Jellal se zeptá Wendy, jestli může pomoct Natsuovi, který se podle svého nosu vydal k lacrimě č. 1, kterou hlídá mistr Zero. Ta je ale příliš vyčerpaná a na léčitelskou magii se nezmůže. Proto si z Jellalem vymění místo a vydává se za lacrimou, zatímco Jellal jde pomoct Natsuovi. Wendy však neovládá útočnou magii a tak stojí před nelehkým úkolem. Podaří se jí vyvolat útok z drakobijecké magie a zničí lacrimu přesně v určenou chvíli. Wendy je poté velmi šťastná, že se jim podařilo zastavit útok na její cech a z radosti obejme Natsua.

Když je Nirvana zničena, odhaluje se původ členů cechu Cait Shelter - obyvatelé Nirvany, Nirvité. A také to, že všichni členové jsou pouhé iluze, vytvořené Roubaulem, který před mnoha lety vytvořil samotnou Nirvanu, tudíž i on neni skutečný, neboť je již pouhým duchem. Wendy tedy přichází o cech a proto ji Erza nabídne, ať se připojí k Fairy Tail. Po čase za ní přijde Mystogan, který se ukazuje jako Jellal, jež ji v dětství zachránil život. Následně se však cech i celá Magnolia, kromě drakobijců, přenese do Edolasu - jiného světa, kde se Wendy setkává se svým Edolasským já. Při cestě do královského města si kupuje zbraně na černém trhu a následně je téměř zatčena. Pomocí nového útoku rozpoutá tornádo a odnáší své přátele do bezpečí. Lucy přinese knihu o historii Edolasu a poté zjišťují, že obří Lacrima, která je ve skutečnosti celá Magnolia i Fairy Tail ze Země, má být extrahována za dva dny, což znamená, že všichni zemřou. Natsu se rozhodne ukrást vzducholoď.

Brzy jsou ale dostiženi královskou armádou a Natsu, Lucy a Wendy proti ní musejí bojovat. Bez magie jsou poraženi téměř okamžitě, ale na poslední chvíli je zachrání edolasský Natsu, který je odveze do královského města. Později jsou chyceni edolasskou Erzou a armádou, když se snaží proplížit do paláce. Lucy má být popravena, a Wendy s Natsuem jsou později připoutáni, zatímco jim Byro začne vysávat, pomocí jakéhosi přístroje, jejich drakobijeckou magii. Mezitím jim ještě říká, že jejich magie se v Edolasu využívá na mnoho věcí, například k tomu, aby srazili Lacrimu s Extalií. Nakonec však pro Wendy a Natsua přijde Gray s Lucy, i když trochu pozdě.

Wendy s Carlou mají za úkol evakuovat celé létající město Extalia. Bohužel Exceedi odmítájí jakoukoliv pomoc od "nižší třídy", čili lidí. Mágové se mezitím snaží zastavit létající ostrov s Lacrimou z jejich přátel, ale nedaří se jim. Nakonec však přiletí na pomoc i Exceedi, ale vše zachrání až Mystogan, jež celou Lacrimu přesune zpět na Zemi bez jakýchkoliv škod.
Potom Wendy, Natsu a Gajeel zahájí útok na obrovského falešného draka, kterého řídí král Edolasu Faust. Nakonec se jim podaří draka porazit. Poté se ještě všichni tři dozvídají, že Mystogan odsává veškerou magii z Edolasu, aby ukončil všechny spory a vytvořil nový svět, kde k sobě mohou být lidé otevření. Dokonce mu pomáhají získat důvěru lidu, aby se stal novým Edolasským králem. Nakonec jsou i Wendy, Natsu, Gajeel a ostatní ze Země plus Exceedi, odsáti společně s veškerou magií na Zem.

Poté se koná zkouška na S-mága, které se Wendy účastní jako společnice Mesta. Avšak hned při první zkoušce prohrají, takže se jdou porozhlédnout po ostrově, kde se zkouška koná. Naneštěstí je však ostrov Tenrou napaden temným cechem Grimoire Heart, jež jdou po Zerefovi, který se taktéž vyskytuje na Tenroujimě, takže se zkouška ruší a začíná boj o přežití. Společnými silami však Fairy Tail nakonec vyvázne bez úmrtí, ale za to s velikými zraněními. A aby toho nebylo málo, zaútočí na ostrov ještě Acnologia, nejsilnější drak, který celou Tenroujimu smete jedním řevem. Těsně předtím všichni členové Fairy Tailu, kteří na ostrově byli, se chytí za ruce, čímž spojí své síly a zachrání se před smrtí. Kouzlo však mělo vedlejší účinek, který je zapečetil na dobu sedmi let.

Po sedmi letech se tedy Tenroujima opět objevuje a Wendy s ostatními se v pořádku vrací do cechu, který se však za tu dobu změnil.

Virgo
Virgo
- Virgo je jedním z nebeských duchů, kteří slouží Lucy. Její klíč je jedním z dvanácti klíčů znamení zvěrokruhu (Virgo je panna, šesté znamení zvěrokruhu). Nosí oblek služebné a na každé zápěstí má přidělaný řetěz. Dokáže také měnit svou podobu, aby svým vzhledem vyhovovala mágovi, kterému slouží. Virgo má sklony k masochismu, často se ptá Lucy, zda jí bude trestat. Lucy většinou oslovuje jako princeznu. Virgo ovládá magii, která je spjata se zemí. Dokáže se například snadno pohybovat pod zemí a kopat různé tunely či jámy ať už za účelem úniku nebo k chycení protivníka. Dále pak k útoku používá své řetězy.
V minulosti byla Virgo služebnicí vévody Everlueho, během této doby měla podobu obézní, velmi ošklivé ženy. Lucy vévodu porazila na jedné ze svých výprav a díky tomu získala klíč, pomocí kterého může přivolat Virgo.

Levy McGarden
Levy McGarden
- Levy McGarden pochází z Magnolie z cechu zvaného Fairy Tail. Poprvé se s ní setkáme v druhé epizodě tohoto anime. Je to velmi zábavná společnice - příliš si nepotrpí na boje, ale když už, tak používá magii z písmen. Její hlavní předností je inteligence. Dokáže přeložit a přepsat runy - což jim v několika dílech dosti pomůže. (Je to určitá forma její magie psaného písma) To, za což byla vždy terčem posměchu Gajeela Redfoxe, je její maličkost. Opravdu je malého vzrůstu. Modré vlasy lemují její bledou tvář a má zeleno-hnědé oči.

Gajeel Redfox
Gajeel
- Gajeel je ocelový drakobijec. Vychoval ho drak Metalicana, který ale stejně jako Natsuův a Wendyin drak zmizel.

Poprvé se s Gajeelem setkáváme jako s S mágem cechu Phantom, když zaútočí na Fairy tail. Unese Lucy a mučí jí. Při boji s Natsuem se ukáže, že je stejně jako Natsu drakobijec. Boj trvá dlouho, protože si Gajeel dokáže obnovit energii pozřením železa. Nakonec ho ale Natsu přemůže. Později se objeví ve Fairy tail jako člen cechu, což Natsu nemůže vydýchat. Kdykoli mají šanci, dokazují si navzájem svou sílu. Přesto se na sebe mohou spolehnout. Gajeel si drží odstup, vždy ale stojí pevně za Fairy tail. Dokonce pro Makarova splnil tajný úkol. Když celou Magnolii pohltí magická brána Anima, Gajeelovi se podaří dostat do Edolasu a zachránit Erzu a Graye. V postupu mu pomáhá i jeho novinářské dvojče. Při pokusu o zničení obrovské Lacrimy se mu do cesty postaví obrovský exceed Panther Lily. Boj je vcelku vyrovnaný a Gajeel si Lilyho oblíbí. Dokonce prohlásí, že by ho udělal svou kočkou. Po návratu zpět na zem se z Edolasu přenesou i všichni exceedi. Panther Lily se rozhodne přidat k Fairy tail a stane se opravdu Gajeelovou kočkou. Při zkoušce na S mága se Gajeel nabídne jako parťák Levy, se kterou se velmi sblížili. Při zkoušce ji dvakrát zachrání život a na oplátku Levy pomůže několikrát jemu. Gajeel nosí dlouhý roztřepený kabát a velmi rád hraje na rockovou kytaru svou píseň: "Šůby důů".

To je vše.Pokud váš toto Anime zaujalo běžte si ho shlédnout!
 

2 people judged this article.

Comments

1 naruto-vs-sasuke naruto-vs-sasuke | Web | 10. march 2013 at 13:59 | React

nie al e tiež by som chcela :D ty by si koho chcela :D a na koho sa podobaš :D

2 naruto-vs-sasuke naruto-vs-sasuke | Web | 10. march 2013 at 16:18 | React

chcela by som naruta :D ... podobam s dlžkou vlasou ako sakura ale mam hnede vlasy :D a mam doboku ofinu :D čo ja viem :D s chlacov možno na sasukeho,shikamaru...z dievčat keby som mala blond vlasy tak možno tsunade ... tenten,shizune,nagisa(strawberry panic) a tak :D

3 Cherry Cherry | Web | 10. march 2013 at 16:44 | React
4 minako-sama minako-sama | 12. march 2013 at 10:41 | React

Whuu!! :D :D :D *Le slintá nad Natsuem*Nikomu ho nedám můj!!HÉÉÉÉÉČ :D :D :D :) :PPPP Můžu poprosit o nějakej super ultra sexy Natsuův obrázek O,o XDD Úplně ho miluju !:"3333 :D

5 Baby Baby | 12. march 2013 at 11:56 | React

Podívám se na to :) Zajímavá recenze.

6 Cherry Cherry | Web | 12. march 2013 at 14:56 | React

[4]: "Nin - Nin!" :D Omg já z tý části nemůžu! :D

7 Mel Mel | Web | 15. july 2013 at 16:39 | React

toto anime je super :3 inak chcela somm sa spytat ci by si nechcela byt SB :) nikdy som si tu u teba nevsimla taku rubriku tak pisem sem :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama