Rebelka,Dirty Dancing,Kdo Sakra je?!,Když zapadne měsíc...,Crazy for you (RECENZE)

1. february 2013 at 18:09 | Cherry |  Stories (SasuSaku)
Tentokrát prosím ještě jednou hlasujte v Anketě.Předtím jste nevěděli ,jaké ty příběhy asi jsou.Podle recenzí se rozhodujte.Děkuju.Hlasujte do 8.Února (Příští pátek) do pondělí!.Je to před velkýma prázdninama.Já osobě bych měla hlasovat v Anketě, doufám ,že vám to nevadí... :) ,ještě se uvidí.
!!! I love you ,do you love me..?! se změnilo na "Crazy for you"
POSLECHNĚTE SI (X) (X) (X) (X)
Výsledky ankety (UZAVŘENÁ!)
Baby: 2Hlasy (18,2%)
Crazy for you 1 hlas (9,1%)
Dirty Dancing 3 Hlasy (27,3%)
Kdo Sakra je?!
Když zapadne měsíc... 1 hlas (9,1%)
Rebelka 4 hlasy (36,4) (PIŠE SE(VYHRÁLA)

  • První tu máme Baby :D
Recenze
Sakura Haruno 15-ti letá dívka hraje hlavní roli.
Už od dětství je problémová dívka.Rvačky ve škole, ať už s klučíčím pohlavím ,či holčičího pohlaví, byli a jsou její oblibou.Pokud není důvod pro rvačku najde se něco jiného.Když se jednou Sakura vydá s její nejlepší kamarádkou do jednoho klubu, potká tam tajemného chlapce ,Sasukeho Uchihu.Její život se potom změní.
Menší info o postavách:
Sakura Haruno - 15 let
Sasuke Uchiha - 19 let
Hinata Hyuga - 17 let
Naruto Uzumaki - 18 let
Ino Yamanaka - 15 let
Karin - 15 let
  • Jako druhou mám "Dirty Dancing"
RECENZE
By Cherry

Hříšná láska exisuje.
Sakura Haruno přijíždí do docela velkého hotelu "Vest-Side" ,ale pozor tento název nemá nic společného s kovbojemi a jejich zvyky!
Potká tam jednoho staršího muže.Ihned se jí zalíbí.Chtěla by o něm vědět víc ,ale ví ,že by jí otec nedovolil něco takového.Až po pár dnech se poznají.
Co je všechno bude čekat?Porazí překážky ,které jim ostatní postaví do cesty, nebo to všechno vzdají a s myšlenkou ,že musejí zapomenout odejdou každý svou cestou??
  • Á třetí u které mi dal zabrat obrázek "Když zapadne měsíc"
RECENZE
Co se stane ,když zapadne měsíc?Různé stvoření vylézají z těch nejhlubších koutů ,ale i naopak!Krásné,čisté víly a světlušky.Jednou z víl je Sakura Haruno, čístá jako lilie, nepoznala nic jiného ne lidský svět.Jakmile dosáhné 18 let, všechny její skutky se zapisují na listinu v nebi.Bohužel to není všechno ,musí se do 2let vdát ,jinak ji vyberou toho nejhoršího z nejhorších!
Co Sakura udělá?
  • Čtvrtá a o něco kratší než ostatní "Crazy for you"
By Cherry
Láska dvou bláznů se projeví něčekaně.Ani jeden z nich nikdy netušil ,že právě oni dva se do sebe na konec zamilují.Tolik se nenáviděli ,ale na konci...Na konci je šťastný příběh ,dvou milovaných.
  • Pátá ,pro tuto budu hlasovat.Líbí se mi ,už jsem ji i začala psát :D "Rebelka"
By Cherry
Sakura Haruno žije ve svém hradu už od svého narození.Vlastně začala v něm žít až od 10 ,ale když se narodila ,narodila se v tomto hradu.Sakura je princezna.Celý její život ji její rodiče a ostatní v hradu připravovali na její velký den.Tento velký den nastane ,když Sakura dovrší svým 16let.3 roky má na to aby si vybrala ženicha.Samozřejmě každý rok přijíždějí do jejich královstvnjí nový a nový princové z jiných částí, sice to někteří zkoušejí znovu ,ale stejně je Sakura znovu odmítne.Jednou se k nim připlavý tři bohaté rodiny.Perou se o to ,který z jejich synů dostane krásnou,milou,chytrou, někdy trochu umanutou,tvrdohlavou a nepřemýšlející, princeznu Sakuru.Zajímá vás koho si vybere Sakura?Mě taky :D

Ták a teď hlasujte ,hlastujte milánci.Já si jdu psát některou z nich.Dodělám první díl Baby ,pak půjde "Rebelka" ,pak "Když zapadne měsíc..." a pokud to stihnu ještě i "Dirty Dancing" :D.
Můj hlass dostává "Rebelka" ,nejen že se mi dobře píše ,ale líbí se mi její děj.Je to úplně jiné.
Vaše milá Cherry
 

2 people judged this article.

Poll

Anketa UZAVŘENA


Actual articles

Reklama