Předešlí blog, ze kterého jsem se přestěhovala :)

19. december 2012 at 20:58 | Cherry
MekiMeka založila tento blog (x) ,pak se o něj nadále nemohla starat a tak mě se Saky - chan zvolili novou Adminkou.

Věděli ,že ráda píšu a že píšu nejraději SasuSaku.Někteří ve škole mi říkali ,že bych to měla ukázat učitelce z Češtiny ,že je to vážně dobré.Češtinářka mi řekla ,že je to cituji "vážně nádhera" ,bohužel rok co rok se mi snižovalo seběvědomí a proč?Nový žáci a já byla stydlivá, doteď jsem...No ,když jsme měli vymyslet větu na třeba K o 6 slovech ... nic ,prázdno ,prostě mě nic nenapdalo.A to píšu povídky...Pak se přihlásila holka, která mě tak hrozně sere ,ale štěstí mi nepřeje a tak spolu jsme v hudebce i ve škole...Ach jo...To co přečetla bylo nádherné...Na ni jsem neměla.Připadala jsem si zahanbeně..Chtěla jsem se proapdnout do země.Nic mě nenapadlo!Uvědomila jsem si ,že nejsem nic než ubohý člověk...Na tolik se mi snížilo seběvědomí ano ,tak tohle si o sobě myslím, že jsem vážně kráva...Nenáviděla jsem sebe už od 10let ,nevím proč.Možná na mě působilo to prostředí...Stres na mě půdobí každý den a já se už ani nedokážu usmát...Nechce se mi a už jsem to zapoměla.Pokud mám veselou náladu ,neznamená to že se usmívám...Znamená to ,že mě něco velice potěšilo.Někdy v půlce 7 ročníku jsem si našla kluka.Byl vážně skvělí ,měl mě rád ... ,ale zase je tu to ,ale...Ale bohužel tohle všechno sklončilo ,když se o něm dozvěděla ta holka se kterou se tak nenávidíme ,říkejme ji třeba Monika.Nebudu to prodlužovat ,prostě mi ho přeblrala.Nikdy jsem jí to neodpustila a ani neodpustím.Kvůlí ni brečím každý den nad svým životem a přemýšlím nad
tím "co jsem to za člověka" ,čím víc přemýšlím tím víc se neznám.Kdo jsem?Já?Ne...

Teď jsem v 8,ročníku jsme ta nejhorší třída 8.A ,která kdy byla ,to myslím doslova.Vzpamatovala jsem se a už se začínám ubírat jiným směrem.Celá moje rodina o mě říká ,že jsem silná, to si myslím i já.Vydržela jsem 4 roky v nemocnici ,myslím jako že jsem do ní pořád jezdila měla jsem problémi.Svoje ,které vám ale neprozradím...Nechci na to vzpomínat ,jsem ráda že jsem tady.Poslední na co v noci myslím je ,že já jim ukážu ,kdo je tu silný!

Mrzelo mě ,když z blogu odešla Saky - chan, pak tu nebyl už nikdo kdo by mi pomohl s aktivitou...Jeden článek píšu i 3 dny...A to je krátký.Jde tu o čas, který pomalu ,ale rychle strácím.Ani o tom nevím ,ale uvědomuju si to!Asi měsíc?...Měsíc jsem na blogu jediná adminka, tento měsíc se k nám přidali další ,ale údajná "Phoenix" mi neodpovídá.Tohle asi nebude fungovat.Víte jak nerada něco ruším?

Takže hlavní důvod proč jsem založila další blog je ten ,že http://m3kim3kimekimeka.blog.cz/ <- tohle by si nikdo nezapamatoval ,říkala jsem to předtím a říkám to i teď.Konečně jsem si udělala čas a udělala další blog.Nejdřív sem nahážu nějaké ty povídky a pak už se to tu rozjede normálně... :) ,nebo chcete aby tohle byl jenom takový ten "kecací blog" ,kde vás seznámím se sebou?Klidně...Nemám s tím problém..!
Tak napiště do komentů!
Vaše Cherry
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 20. december 2012 at 17:35 | React

Asi jsem se k tomuhle článku měla vyjádřit na tom starém blogu,ale třeba by si to nikdo nepřečetl,nevím,pak bych se s tím patlala zbytečně. Chci se přiznat,že mám podobné zážitky ze života,taky jsem spíš uzavřená do sebe když jsem mezi lidma ze školy. Dřív to se mnou bylo tak,že jsem byla nervózní tichá a s malým sebevědomím všude. Dnes je to trochu lepší.až s tím rozdílem,že jsem si začala hledat kamarády mimo školu(např. chodím do výtvarky :) a to je asi jediné místo,kde se ke slovu hlásí mé odvážnější já :D. To veselé,odvážné,hubaté...zjistila jsem že jsem dobrá organizátorka(no a to jsem ani nevěděla)Ani nevím proč ti to píšu,možná abys věděla,že určité situace v životě nezažíváš jenom ty. Taky v mém životě existuje kráva,kterou bych nejradši odstřelila na Mars(ne to by nestačilo-rovnou mimo Mléčnou dráhu,aby tam někde chcípla XD),taky zjišťuji,že třída 9.A je nejhorší na světě(moje třída,a myslím to zcela vážně,doslova). Já si myslím,že silná jsi,je to vidět v tom o čem tady píšeš. Asi vím,co se děje nebo dělo. Zažila jsem to. Hodně mě štve,že ta kráva od nás je prakticky dokonalá(samý biče na vízu, dobře na tom s fyzickou zdatností,hudební sluch...)Jediné,co si můžu říkat je že vypadá jako čarodějnice. Za tyhle řeči se cítím zahanbená poněvadž to je jen chabá výmluva na to,abych si nepřipustila,že jí něco chybí...Ale víš co? Víš co těmhle lidem chybí? Vnitřní svět,vnitřní radost ze života,no holt: ty a já jsem introverti(zřejmě). To slovo už asi mluví za vše intro-vnitřní.(pokud se nemýlím). Na nich je síla vidět pouze z venku. Na mě (nevím jak na tobě),ale já nevypadám z pohledu silně. Pár nejlepších lidí na světě (pro mně),které jsem poznala,když to se mnou bylo fakt blbé mi řeklo,že jsem silná osobnost,že dokážu rozběhnout věci naplno...rodina taky říká,že jsem silná. A díky tomu všemu se to se mnou začalo lepšit. Promiň kvákám tu o sobě,úplně cizímu člověku.Sorry. Jinak na blog piš,co chceš,je to na tobě,budu ti sem chodit občas nakukovat a přidat sem tam komentík,nebo aspoň hvězdičky. Takže hodně štěstí s tímto blogem(asi jsem tu první co zde něco zanechal:D),sorry za ten dlouhý koment,hodně návštěvníku,plno krásných komentů a hodnocení...no a teď už jen hlavu vzhůru a jít se poprat se světem tady a tam venku! Sayorama! :D

2 Mayu Uchiha a Sasuke Mayu Uchiha a Sasuke | Email | Web | 21. december 2012 at 14:11 | React

tak tohle se dá už i zapamatovat ten blog a aktualizovala jsem si tě v affs s odkazem na tenhle blog

3 Rika-chan Rika-chan | Email | Web | 22. december 2012 at 9:59 | React

Omlouvám se že jsem si tě dřív nedala do Affs ale sem přehlédla komentáře promiň

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama