Flake 2/3

25. december 2012 at 23:01 | Cherry |  Would you like a special?
Táák 2.část.Nejradši bych se ukamenovala ,ale nemůžu.To bych vám pak nemohla psát žadné další povídky :D
Je to o den později ,chtěla jsem to vydat včera ,ale to jsem to ani neměla napsané :D ...Doufám ,že si užijete čtení a já můžu doporučit písničku na ,kterou momentálně tancujeme (x) ,Ciao xD :work:


Další ráno jsem hned pobíhala po pokoji ,musím se nachystat!Prudce jsem se zastavila a nademnou se objevila pomyslé světlo.Zapoměla na to ,že dneska má ke mě má přijít Hinata a s ní i Ino.Uklidnila jsem se.Jamile jsem došla do koupelny ,plácla jsem zádama o zeď za mnou "Bože co to mám s vlasama?" prohrábla jsem si je a dva prameny jsem vystrčila do stra.Když jsem je pustila zůstali na stejném místě ,jako kdyby jste si je tak nalakovali...Rychle jsem na sebe hodila sprchu a oblékla se do něčeho normálního.Nemůžu se dočkat na ten dnešní večírek...Och..Brzo jsem usnula ,při jednom romantickém slaďáku..

Probudilo mě až práskání na dveře."Sakuro!!" poznala jsem Inin hlas a tak jsem se rychle zvedla a otevřela dveře.Obě mi hned vletěli do domu a já hned při zavírání zažala "Moc se vám omlouvám holky ,ale usnula jsem.Dáme se do toho ,ne?" opřela jsem se s úsměvem o dveře.Ino ke mě přišla, vzala trochu mích vlasů mezi prty a pohnula se tak aby je viděla i Hinata "Co to ksakru je?Hmmm ,mám nápad." zablísklo se jí v očích a uuž mě táhla do koupelny.

Mezitím v domě Sasukeho Uchihi s Narutem:
"Zdár kámo!" otevřel jsem mu dveře a Naruto vstoupil."Hmm pěkný oblečení ,vole" řekl mi Naruto a lehl si do křesla "Dík ,vole" já jsem si lehl na postel a oba jsme začali s klidem hrát na PlayStationu nějakou krutou hru.
(sorry ,lepší jsem nenašla xD)

Zpět k Sakuře,Hinatě a Ino:
"No tak Sakuro!Ukaž se nám!Nemůže to být zas tak špatné!" křičela na mě Ino.Nasobě jsem měla oblečení na dnešní večírek ,oproti Ino a Hinatě jsem ... geh.Vylezla jsem ven a oni dvěse začali hrozně smát a tak jsem zalezla spátky.(xD)
Za chvíli jsem vylezla v novém oblečku ven ,Hinata a Ino se na mě vyjeveně čuměli a já už to nevydržela
"Tak co?-" chtěla jsem pokračovat dál ,ale oni dvě mě naráz přerušili "Áno!Tohle si určitě vezmi!" byla jsem překvapená. "Okey..." řekla jsem to potichu jen tak. "Á můžeme na párty!Ůůů!" Zaječela Ino.Přišla jsem k nim ,takže jsme tvořili takový 3 kruh ,dali jsme hlavy dohromady a já se zeptala "Kdo jsme!?" tohle nás nějak vždycky povzbudí "Vlčice!" křikli obě "Kdo jsme??!!" křikla jsem víc nahlas a oni ještě víc křikli "Vlčice!!" prodloužili jsme to "e" a pritom bouchali nohama o zem ,takže to dělalo velký hluk.Když jsme dodělali náš rituál ,rozešli jsme se společně na párty.

Když jsme am přišli ,všichni se skvěle bavili ,nikdo si nás skoro nevšiml ,teda kromě pár lidí.----
Ach ano ,já vím moc krátké ,ale zítra bych to měla npravit ,doufám že se vám bude moje překvapení líbit.Sanžím se sledovat Romantické filmy - Ty se mi vždyckyhnusili ,ale kvůli vám jsem si řekla že si k ním mám dát takzvané "plus".Udělala jsem to a se špetkou radosti sleduju Romantické filmi.VSobotu nebo Neděli jede film "Vévodkyně" na něj se budu dívat určitě :D ,doufám že to není +18 xD...
No tak já se vážně omlouvám a já jdu studovat abychse mohla zlepšit ve psaní... ^^^
Ciao

< PREVIOUS NEXT >

 

4 people judged this article.

Comments

1 Rika-chan Rika-chan | Email | Web | 26. december 2012 at 10:59 | React

už se těším na poslední díl :D

2 minako-sama minako-sama | Web | 26. december 2012 at 19:26 | React

Krásný mimochodem já jsem s blogu Naruto-a-všechno-mozny.blog.cz jinak se těším na další díl a jinak místo flake tam čtu fake jo ? Jsem to ale mamlass :DDD

3 saske8310 saske8310 | Email | 31. december 2012 at 19:38 | React

krasa len tak dalej.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement